2017 yılında KOSGEB desteği alarak “Emek Harcanarak Yapılan Her İş Değerlidir” sloganı ile yola çıktık. 2019 yılı itibariyle de KOSGEB AR-GE İnovasyon desteği ile çalışmalarımızı geliştirmeye başladık. Bu doğrultuda şirketimiz, fabrikalarda ve endüstriyel tesislerde bakteri sorunlarını çözecek, metal yüzeylerde oluşacak oksit tabakasını temizleyerek metalin uzun süre korozyona uğramasını engelleyecek ürünler üretmektedir. Aynı zamanda, Temel Laboratuvar Cihazları ve Malzemeleri, Dijital Test ve Ölçüm Cihazlarını da sunmaktadır.

  • Misyonumuz – müşteri memnuniyetini ve kalite

  • Vizyonumuz – ‘ilk ve en çok’ tercih edilen lider firma olmak

Şirketimizin müşteri portföyü kamu ve özel sektörlerde eşit dağılım gösterir. Tüm sektörlerde laboratuvarlara analiz amaçlı cihazlar ve donanım sağlamaktadır. Kamu alımlarında ihtiyaç duyulan şartname oluşturulması, teknik konuların tartışılması, ihtiyaca yönelik doğru ürünün satın alınması çalışmaları yapmaktayız. Proje bazlı çalışmalarda danışmanlık hizmetlerini uzman kadromuzla sunmaktayız.

Kadın Girişimciler

Kurucumuz Emine Kurtay, KADİGER Proje 15 Kadın Girişimci Geliştirme Programı’na seçilmiştir. 2019’da AB Girişimci Kadın Kampı Projesi’nde 3. olmuştur. Tüm kadromuzun da kadınlardan oluşuyor olması ile şirketimiz, girişimcilik, özellikle kadın girişimcilik adına örnek oluşturmaktadır. 2020 yılı itibariyle kadromuzda 1 proje danışmanı, 1 kimya mühendisi, 1 kimyager ve 1 araştırmacı bulunmaktadır.

  • Kadiger – 15 Kadın Girişimci Geliştirme Programı’na seçilmiştir.

  • AB Girişimci Kadın Kampı – Projesinde 2019 yılı 3.lüğü.

Geleceği Birlike Keşfedelim

Odaklanmış ve verimli ürün keşfine kendini adamış çok disiplinli bir laboratuvarız.

İletişim